Biorę na siebie wyszukanie dla Ciebie najlepszego rabatu na Twój wymarzony model samochodu. 

Powodów różnic w rabatach na terenie Polski może być wiele. Jednym z nich jest fakt, że pewne modele mogą być rzadkie u dealerów w Twoim regionie i nie będą oni skłonni oferować większych rabatów, podczas gdy modele te mogą występować licznie w innym regionie Polski, gdzie będzie większa skłonność do udzielenia rabatów. 

Drugi powód jest taki, że są firmy, które dokonują zakupów flotowych, tzn. kupują dużą ilość tego samego modelu i dostają na nie duży rabat. Tym samym mogą zaoferować większy rabat niż lokalny dealer, który stara się mieć kilka aut z każdego modelu.

Inną świetną okazją do zakupu samochodu w atrakcyjnej cenie jest moment wprowadzania nowego modelu na rynek. Można wtedy uzyskać bardzo atrakcyjne rabaty na dotychczasowe modele, ponieważ wszystkim zależy na jak najszybszej ich wyprzedaży i wprowadzeniu na rynek nowego modelu.

Współpracuję z wieloma markami i poszukam dla Ciebie wymarzonego samochodu. Podaj mi jakie są Twoje preferencje co do marki, modelu, parametrów technicznych, wyposażenia, koloru etc. Ja jednocześnie poinformuję Cię, które modele mają okresowe promocje. Może masz wymarzony konkretny model, a może podobają Ci się 2-3 i jesteś w miarę elastyczny co do wyboru marki?