Dorota Krajewska-Roszyk Doradca ubezpieczeniowy

Twoje zadowolenie jest moim sukcesem

Od zawsze pracuję z przedsiębiorstwami. Bardzo to lubię i lubię ludzi. Cenię porządność i tak obsługuję swoich klientów. Tłumaczę dlaczego jedna oferta jest lepsza od drugiej, chętnie odpowiadam na pytania. Lubię dzielić się wiedzą, również tą szerszą – czy to jest w ogóle odpowiednia forma finansowania dla Ciebie.

Przez 15 lat pracowałam w porządnym banku, a moimi klientami było przez ten czas ponad 300 przedsiębiorstw. Od firm rodzinnych, które przez lata swojej pracy zbudowały bardzo ciekawe biznesy, przez największe polskie firmy, po światowe koncerny. Wszystko czego się tam nauczyłam oferuję dziś swoim klientom, w tym, że współpraca biznesowa ma zawsze miejsce z człowiekiem, a nie ze sprawozdaniem finansowym. 

Jesteś w dobrych rękach

Byłam Managerem Produktu i wprowadziłam na rynek bankowy nowatorskie w tamtym czasie rozwiązanie – program finansowania dystrybutorów dla dużych firm, które mój były pracodawca oferuje do dziś. Badałam procesy sprzedaży w dwóch znanych międzynarodowych koncernach. Przeprowadzałam analizy fundamentalne przedsiębiorstw, byłam członkiem komitetu kredytowego, czyli osobą decyzyjną przy udzielaniu kredytów. Potem przez wiele lat pracowałam jako Doradca dla przedsiębiorstw. Jest mało rzeczy, których nie wiem o przedsiębiorstwie z punktu widzenia banku. O przedsiębiorstwach też wiem wiele, bo z wieloma blisko współpracowałam.